Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart a babáknál ez a...

Meddig tart a babáknál ez a sírós időszak?

Figyelt kérdés

11 hetes a Kisfiam,és sajnos elég sírós,nyűgös baba.egy ideig el van,nevetgél,de a másik pillanatban már sír,és sehogy sem jó Neki.

A hasa tuti nem fáj,nem úgy sír..inkább nyűgössen.


2009. nov. 2. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
azt mondják 3 hónap után jobb lesz... hár már nagyon várom, holnap töltjük a 3. hónapot... de kétlem, hogy szerdától jobb lenne...
2009. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Háát, minden baba nagyon más. A lányom 4 hónapos múlt, 24 hetes és azért vannak még nehezebb napok. Én is nagyon nehezen viselem, viseltem, amikor sírt. Nálunk akkor csökkent nagyban a bömbizések mennyisége, amikor kezdtem rájönni, hogy mikor kell letennem aludni. Ő magától csak túlpörög, be kell neki segítenem. Rajtam még az segít, ha pozitív gondolatokat szajkózok magamban, még akkor is, ha ezek butaságnak tűnnek. "Nem azért sír, hogy nekem fájjon, ő így kommunikál, néha nincsen semmi baj, csak úgy nyűglődik, igen, nekünk is vannak rosszabb napjaink." Mivel én nagyon el tudom veszíteni a türelmem, amikor üvölt, én meg sikítani tudnék, arra gondolok, hogy imádom és mindjárt úgy is megnyugszik, és ha én lehiggadok, ő is. Segít.
2009. nov. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok, igen, 3 hónapos kortól jobb lesz, persze nem pont napra pontosan. :) Érdemes beszerezni egy jó játszószőnyeget, ahonnan lógnak le csillogóvillogó, vagy zenélő tárgyak, azokkal nagyon jól elvannak a picik ilyenkor már! Mi 5 hónapos korig használtuk, aztán mikor forogni kezdett, már nem érdekelte annyira.


Zenét is hallgassatok, nálunk pld. az is bevált. :) Tényleg nem tart sokáig, tartsatok ki!


11 hónapos anyukája.

2009. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9:24-essel teljesen egyetértek. Nálunk is ugyanígy volt/van. Most 4 hónaposak, és mióta tudom, hogy álmosak lehetnek, sokkal kevesebb a sírás. Olyankor tényleg le kell fektetni és akkor mosolygósan is ébrednek. Bár az enyémek állandóan aludnának és persze nem egy időben. Így még mindig kimerítő, de majdcsak többet lesznek ébren, és akkor már jobban le lehet kötni a figyelmüket is. És azt is mondják, ha már tudnak ülni akkor már nem sírnak annyit, mert ugye mindent másképp látnak, mint fekve és már sokkal több játékkal tudnak játszani. (vagy inkább sokkal több minden lesz játék számukra, még lehet a takaró is)
2009. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk, mióta megszületett, egyfolytában nyűglődik, hol ezért, hol azért. . utóbb a fogai miatt nyíg egész nap. 10 és fél hós.
2009. nov. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!