Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatom a Viburcol kúpot...

Adhatom a Viburcol kúpot akkor is, ha a pukik miatt alszik a babám nyugtalanul?

Figyelt kérdés
Kb két hete jött vissza a hasfájás, nappal is tekergeti néha, de éjszaka gyakran felsír, tekereg, pukizik pár nagyot majd visszaalszik. Mivel éjjel mindig megzavarja az álmát a fájdalom, már nappal is nagyon nyűgös szegénykém, kezdek begolyózni már a folytonos nyafizástól. Kipróbálhatom a kúpot ilyen esetben?
2009. nov. 1. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki nyugodtan, baja nem lehet tőle. Egy próbát megér. De bele van írva a betegtájékoztatóba hogy van olyan baba akinél felerősíti a nyugtalanságot. Mondjuk a Viburcol kúp nem kifejezetten hasfájásra való.
2009. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Espumisan még szerintem amit ki lehet próbálni ilyenkor, meg van egy másik is szélgörcs ellen de az nem jut az eszembe. Hány hós? Szoptatsz még nem lehet olyat ettél,mivel azt írod pár hete jött vissza?
2009. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elmúlt négy hónapos. Nem szoptatok már, úgyhogy ez nem lehet baj. Most is fájdalmasan sír, de most nem a hasa, mert nem pukizik. Csak nem a fogai?
2009. nov. 2. 10:08
 4/5 anonim válasza:
előző vagyok, a fiam 4 hónapos elmúlt mire végleg elmúlt a hasfájása. Én sokat tornásztattam akkor sokkal több puki is távozott:)Nem mindig pukizott még is fájdalmasan sírt láttam hogy görcsöl.Én nem vagyok biztos hogy a foga miatt sír.
2009. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát én már komolyan nem tudom. Az elmúlt éjszakánk mindenesetre jobb volt. A kúp meg országos hiánycikk :)

Sajnos a tornáztatás nála nem vált be, a masszázs is csak néha-néha.

2009. nov. 3. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!