Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mérjem éjszaka 10 hónapos...

Hogy mérjem éjszaka 10 hónapos kislányom lázát?

Figyelt kérdés
Nem szeretném felkelteni, de azért szeretném megmérni. Napközben popsiban mérem a lázát, de éjjel mérhetem hónaljban? Akkor úgysem ficánkol.
2009. nov. 1. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod.De ha nem ébred fel,akkor szerintem ne "piszkáld"Ha nagyon lázas,akkor nem tud úgysem aludni.Legalábbis nálunk így volt.Addig pedig a számmal "mértem" a homlokán:))
2009. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én hónaljban mértem éjszaka.... 3 hónapos a kislányom
2009. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet kapnipatikában olyan ragasztós lázmatricát, ami jelzi h mennyi a hő (ha magasat mér, érdemes megmérni popsiban, hiszen az a pontos) Ezt én a homlokára ragasztottam (rajta is lehet hagyni és csak le kell olvasni)
2009. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg létezik pelenkára csíptethető lázmérő is, ami folyamatosan mér és sípol, ha lázas. nem olyan horribilis összeg, 3-4000 között van.
2009. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 11 hónapos volt a kislányom, mikor megnyertük a három napos lázat. Paramamai vagyok, a dokink is mondta, de akkor megtanultam: - Ha rosszul van, felébred - Lázmérés miatt ne ébresszem - Csak magamat hergelem, ha mérem - Mellettem aludjon.

A dokink is azt mondta, ha nagyon magasra szökik, úgyis felébred, ha addig tud, inkább pihenjen, így könnyebben dolgozik a szervezete.

De hónaljban símán meg tudod mérni. :-)

2009. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megtaláltam a pelenkára csíptethető hőmérséklet figyelőt.


[link]

2009. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat. Szerencsére mindkét éjszakát megúsztuk láz nélkül. Csak hQemelkedés volt. Köszi mégegyszer
2009. nov. 3. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!