Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen állt át babátok...

Mennyi idősen állt át babátok az egyszeri nappali alvásra?

Figyelt kérdés
Mikor és mennyit alszik így babátok? Reggel mikor kel és este mikor fekszik?
2009. nov. 1. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 15-16 hónaposan, de nem egyik napról a másikra, hanem szépen lerövidültek a második alvások(ami 5óra fele volt), majd 1x kétszer kimaradt, végül teljesen elhagyta. Most 2 éves, és reggel 8 felé ébred, ebéd után fél 1 - 1 óra felé elalszik, és alszik 2-ig-fél 3-ig körübelül. Aztán este 9 és fél 10 felé alszik.
2009. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam kb egy éves korára állt át az egyszeri alvásra.

Most 17 hós,és reggel kb 5-6 között felkel cicizik egyet és alszik 8-1/2 9-ig.Délután kb1/2-1kor alszik el és általában 3 órát alszik.Este legkésőbb 9-kor már szunyál.

2009. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17 hós,és kb.1 hónapja.Reggel 6-7 körül kel,12 felé teszem le,és kb.3 órát alszik.Este 9 körül tesszük le aludni.
2009. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 11 hónapos volt a fiam, amikor is egyik napról a másikra elhagyta a délutáni alvást, így reggel 8kor kel, délelőtt úgy 11 felé elalszik 1-ig, s utána este 8ig pörög:-)
2009. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
13hósan hagyta el a fiam a délelőtti alvást , azt vettem észre egyre nehezebben alszik el aztán egyik nap már nem akart , így ebéd után 1 krl.alszik 1 órát van mikor 2 órát mikor hogy.Reggel 1/2 8-kor ébred este 8krl.már alszik.
2009. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!