Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tudatosult, hogy az...

Mikor tudatosult, hogy az életed örökre megváltozik? Kicsit félek a felelősségtől hogy eltudom e végezni?

Figyelt kérdés
még nem született meg, de egyre inkább ahogy telik az idő, kételkedem hogy eltudom e látni?megérdemlem e őt?
2009. nov. 1. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy örökre megváltozott, az az első nap világossá vált, ahogy haza értünk, és vége volt az éjszakai nyugalomnak... :-)


Hogy vajon jól csinálom-e, az a mai napig kérdéses nekem, majd úgy 15-20 év múlva kiderül.


Egyébként az első pár rázósabb hét után már érezni fogod, hogy menni fog ez neked.

És hidd el, ha most vannak is elképzeléseid arról, mennyire tudsz szeretni valakit, azt legalább ezerrel meg kell szoroznod, és akkor talán a közelében fogsz járni annak, amit a szülés után érezni fogsz a babád iránt.


Én már azt sem értem, hogy tudtam eddig élni.

És olyan fajta szeretetben van részem, amit elképzelni sem tudtam eddig.

Ez átlendít majd Téged is minden nehézségen, hidd el!


Pár hét után már magabiztosan fogsz döntéseket hozni, bár a kételkedés az anyaság velejárója.

2009. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!