Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha 13 hónapos...

Mit tegyek, ha 13 hónapos babám nem fogadja el sem a babatejet sem a bolti tejet? Szopizik, de már csak nagyon keveset, így nincs meg neki a napi fél liter tej.

Figyelt kérdés
Aki hasonló cipoben járt,hogy oldotta meg?
2009. nov. 1. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom is 13 hós, ő még tápszert iszik reggel és este. Esetleg megpróbálhatod te is, hátha azt megissza.

2009. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt mondják,hogy a tápszer ugyanolyan,mint a babatej,ezért nem hiszem,hogy azt meg elfogadná.
2009. nov. 1. 13:59
 3/9 anonim ***** válasza:
kakaó?
2009. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,a kakaóra már én is gondoltam,csak félek nehogy még élénkebb legyen tole,így is nehezen alszik el és sokszor felébred éjszaka,egész nap porog,de lehet kipróbálom,ha más megoldás nincs.
2009. nov. 1. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:
na adj kakót tele van adalékkal és koffein tartalma is van, vegyél neki pudingot, vagy joghurtot, mi négy deci tejből eszünk pudingot, vaniliraúddal, tojással itthon csinálom, de ha egy jó minőségű boltit veszel kezdetnek az is jó, csinálhatsz/vehetsz még tejberízst, vagy tejbegrízt, nekünk a puding vált be.
2009. nov. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom is 13 hónapos, és 3,5% bolti tejet kap. Szereti. Most még bevezető stádiumban vagyunk, így keverve kapja a gyerekitallal.

A kérdésedre válaszolva: a mi gyerekorvosunk azt mondta, hogy ha nem fogadja el a tejet, akkor ne eröltessek neki se kakaót, se ízesítést...felnő tej nélkül is. Ha igényli, és kell neki, megissza. Ha nem, adj neki szilárdat vacsira is, ha már nincs tejed, és tente.

2009. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is ma voltam a dokinál és megkérdeztem tole ezt a tejes dolgot,o meg azt mondta,hogy nyugodtan ízesítsem akármivel,kakaóval is lehet.Szóval lehet megpróbálom.Koszi a válaszokat!
2009. nov. 2. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:
a kakaót én írtam,macis vagy cikóriára gondoltam
2009. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kakaóval sem kell neki,nem tudom mi tévo legyek!
2009. nov. 3. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!