Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külön szobába aludjun a baba...

Külön szobába aludjun a baba az első perctől?

Figyelt kérdés
Mert sokan írjátok, hogy babaszobafestés stb...! Akkor honnan lehet tudni, ha felsír stb..! Most lehet ez egy nagyon hülye kérdés, de nem értem!
2008. júl. 1. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
pl. légzésfigyelővel. Te döntsd el, hogy magad mellett érzed-e inkább biztonságben a kicsit, vagy szeretnéd rögtön "önállósítani". nyilván mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai. Ahogy neked jobb.
2008. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekünk egy szobában lesz az elején, aztán ha kialakult a rend a lakásban akkor különköltözünk, mi megyünk a mostani nappaliba.., ha a párom nem tud majd aludni előbbi megoldás kell.
2008. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Szia.Nálunk 1.5 éves koráig velünk aludt egy szobában, és aztán a sajátjában. Mikor hazajöttünk a kórházból nem tudtam volna másik szobába rakni.Nekem így volt biztonságos.Meg éjjel mikor fejtem meg nemtudtam aluni sokszor ültem az ágya mellett, és hallgattam ahogy szuszog, és néztem minden rezdülését.Nekem így volt tökéletes.
2008. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenképpen lesz babaszoba, mert a páromnak olyan a foglalkozása, hogy fáradtan nem lenne biztonságos csinálni. Bár nekem lesz egy ágy betéve, ha nem akarnék visszamenni a hálóba. És hidd el, akár babaőr nélkül is meghallod ha sír, mert van ám hangja egy babának rendesen, illetve ki lesz hegyezve a füled erre. Nekünk van egy kiskutyánk és azt is meghallom ha éjszaka motoz, hogy ki akar menni, pedig mégcsak nem is ugat.Egy babánál mégjobban rá leszek hangolódva a dologra.

Egyébként meg szerinem mindenki maga dönti el, hogy babaszoba, vagy az kiságy a hálóban. Elgondolás és lehetőség kérdése csak az egész én úgy érzem.

2008. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

baby figyelö vagy baby telefonnak is hívják.

de ahogy írták mindenki maga dönti el, mindegyiknek van jó meg rossz oldala is.


én tuti külön tenném mert nem lenne jó ha a férjem is fáradt állandóan elég ha én leszek.

2008. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Velem tuti egy szobába lesz majd a baba,mert elég aggódós vagyok alapból,aztán később mehet külön szobácskába!Jaj,már úgy várom!:o)
2008. júl. 1. 20:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tehettem volna, mindenképp külön szobába tettem volna. Csak éppen nálunk nincs apuka, és anyámnál lakunk. De amikor anyukám nincs itthon, akkor mindig az ő szobájában alszom, és nyugodtabban alszunk mindketten. Szerintem az az előnye, hogy azért általában a baba korábban alszik, mint a szülők (na persze az elején ez nem volt gond, nagyon kivoltam az éjszakázástól, amikor tehettem, aludtam), és az én fiam (most nyolc hónapos) mindig felébred arra, hogy én éjjel 10-11 körül beosonok a szobába. De már egészen pici kora óta. Amikor külön alszunk, mindig nyitva hagyom az ő ajtaját és az enyémet is, mindig meghallom már azt is, amikor csak ébredezni kezd, nem is sír igazán. Vagy ha messzebb van a szoba, akkor jól jöhet egy bébiőrző is, akkor aztán tuti meghallod. De szerintem amúgy is hallani lehet.
2008. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem is rögtön meg fogod hallani. Én különszoba párti vagyok - az én picim kezdetektől fogva külön szobába alszik - ha van erre lehetőség. Viszont az első időkben én aludtam az Ő szobájába a biztonság kedvéért.
2008. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk rögtön külön lesz, de veszünk egy egyszemályes ágyat is a szobűba, mert bőven elfér, és az első 2-3 hétben én leszek ott vele.
2008. júl. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is külön szobába akartam tenni, de amikor megszületett annyira féltettem, hogy nem tudtam volna úgy aludni, hogy nem látom, így átkerültek a cuccai a szobánkba. A férjem csak az első 2 hétben kelt fel minden nyösszenésre, azóta elmúlt az anyai ösztöne és ordíthat a gyerek, akkor sem ébred fel:-). Mi úgy döntöttünk, hogy 1 éves koráig / most 6 hónapos / velünk marad. Nekem nagyon jó, hogy velünk van, mert az a tipusú gyerek, aki nem sír, ha baja van, csak halkan nyögdécsel. Például álmában megfordul, de maga alá szorult a keze, bukott egyet és benne fekszik, lerugta a takarót és még sorolhatnám, jobb ha látom mit csinál.
2008. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!