Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hónapos kisfiam köhögésére...

5,5 hónapos kisfiam köhögésére mit adhatnék?

Figyelt kérdés
Nem lázas, jó étvágyú, átalussza az éjszakát, vidám, de köhög. Voltunk orvosnál, de olyan szert írt fel, aminek a tájékoztatójára rá van írva, hogy csak 1 év feletti babának adható! Az orvos miután felhívtam azt mondta, hogy csak azért írták rá a tájékoztatóra, mert ennyi idős gyermeken való alkalmazásról nincs tapasztalat! Nem szeretném, hogy az én gyermekem legyen az első tapasztalati alany (esetleg mellékhatások terén)! Ez engem kicsit elbizonytalanított! Más is járt így, hogy nem meri adni?
2009. nov. 1. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hurutos a köhögése akkor Sinupret csepp,kakukkfű szirup.Ha száraz akkor párologtatás a lakásban (a hidegpárásítás jobb,mint a meleg).
2009. nov. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám náthás, a váladékoldó hatás miatt mi Stodal szirupot és lándzsás utifű szirupot használunk!Szerintem mindkettő jó!köhögésre van
2009. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Már írtam ki egy új kérdést is, mert lehet, hogy nem is a megfázástól köhög, hanem azért mert hangosan visítozik :-)!
2009. nov. 2. 07:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!