Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Számotokra vannak teljesen...

Számotokra vannak teljesen felesleges kuponok a DM kuponfüzetben vagy mindet be szoktátok váltani?

Figyelt kérdés
Egyébként hányat küldenek? A 6 hós az utolsó?
2009. okt. 31. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak a kuponfüzetben olyan termékek, amiket sohasem fogok megvásárolni, akár kedvezménnyel vagy anélkül, pl. angol tanfolyamra sem fogom beíratni kicsimet csak azért mert a füzetkében van 15%-os kedvezmény :-)
2009. nov. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos több van benne, amit nem használok fel, mint amit felhasználok. A pelus, popsitörlő kuponokat használom fel általában, a többi nem kell.
2009. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ja, összesen három kuponfüzetet küldenek. Nekem 11 hónapos a kisfiam, de még a harmadikat nem kaptam meg.

2009. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Mi még csak egyet kaptunk.

De nálunk biztos lesz olyan,amit nem fogunk majd felhasználni.

Pont tegnap használtam el a cumisat,a teásat,a babaüdcsiset,meg a pampers csomagosat.

Voltunk a c und a-ban is,hogy nézzünk a babának egy csini overált,csak nem volt sajna a méretében... :(


Üdv.,egy 3 hónapos baby anyuja :)

2009. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Küldenek kuponfüzetet?Még nem is hallottam ilyenről!Elmondaná v.ki,mi kell ahhoz,hogy nekem is küldjenek!?Köszi
2009. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előzőnek!

Be kell menned valamelyik DM-be a baba születési anyakönyvi kivonatával, kitölteni egy adatlapot. Ekkor kapsz egy kis csomagot, amiben benne van az első kuponfüzet. Ezután postán kapod a többit + bónuszkuponokat is (pelus, popsitörlő, egyéb %-os kuponok).

2009. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

13:49.-nek:

[link]

2009. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem most küldtek egy 25%-os kedvezménykupont csak úgy, jól jön a pelushoz. meg most kaptam meg a 7 hónapos kortól levő füzetet, ebből a tejpépeket váltottam ki, a manner babapiskótát, majd a huggies pelust fogom, a többit szerintem nem nagyon.

most fog születni még egy pici baba a családban, majd odaadom nekik, nem szeretem kidobni az ilyesmit.

2009. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egy éves szülinapjára most kapott a fiam egy kuponfüzetet.

Libero jumbo csomag -300.-

kubu 1.-

nestle yogo dessert ill.compote -150.-

nestle junior gyerekital 1éves kortól -400.-

pampers economy -400.-

milupa gyerekital 1éves kortól -300.-

oral-B gyerek fogkefe -300.-

das gesunde pus édesítő tabletta -200.-


de most van 400.- kedvezményes kupon a baba magazinban is,amit a DMben lehet levásárolni

2009. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!