Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hete minden reggelre...

Egy hete minden reggelre csupa pisi a kisfiam. Miért?

Figyelt kérdés
13 hós.A pelenka tuti,hogy nem kicsi rá.Már régóta ezt használjuk és eddig soha nem volt vele gond.És rengeteget pisil egy hete.Azelőtt volt olyan is hogy több órát is rajta volt a pelus és szinte alig volt nedves.És nem iszik többet sem mint előtte.Azt honnan lehet tudni,hogy nem-e fázott fel?
2009. okt. 31. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nálatok is csak arról van szó, hogy az eddigi gyakoribb de kevesebb mennyiségű pisilést felváltotta a hirtelen nagy mennyiségű vizeletürítés. nálunk ez van. érdekes, kb 14-15 hótól kezdődött, hogy szinte minden este 1 alkalommal át kellett öltöztetni.most 21 hós, kezd rendeződni a dolog.+ kevesebb folyadékot kap este.
2009. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az ilyen időszakokban estére 1 számmal nagyobb pelust adok rá,hogy bírja.
2009. nov. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyet értek az elöttem szólóval, egyel nagyobb pelus nálunk is megoldotta a "pisiügyet":o)
2009. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
12 kilós és 9-18 kg ig van a pelus.Ennél nagyobbat?
2009. nov. 1. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
25 kg-ig is van pelus.Ez 6os méret.
2009. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!