Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos babának jönne a foga?

Két hónapos babának jönne a foga?

Figyelt kérdés
Két hónapos a lányom, napok óta tömi az öklét a szájába, az ujjával birizgálja az alsó ínyét, elég sokat nyáladzik is. Nem túl korai még ebben a korban a fog? Vagy taán éhes, magam sem tudom. Így is elég sokat eszik, tápszeres, és a 3-4 hónapos korúaknak megfelelő adagot eszi meg.
2009. okt. 31. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A foga szerintem még nem fog kijönni, bár ilyen extrém esetet is hallottam már, de az simán lehet, hogy mocorognak a fogkezdemények az ínyben, ettől érzékenyebb és piszkálja. De még a konkrét fogzási fájdalom nem jön szerintem. 17 hós kislány anyukája.
2009. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is 2 hónapos korától muszály voltam adni a homeós kúpot és bogyókat, mert kinlódott szegénykém. Persze nem folyamatosan. Az, hogy bekapja az öklét az viszont az éhségre utal! Próbáld ki, hogy picit több tápszert adj neki (ha nem éhes vszínű nem kell, majd neki)hátha csak ez a baj. Ha viszont nem, akkor a fogikája lessz. De ez még nem azt jelenti, hogy ki is fog jönni a fogacska.
2009. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs az eg vilagan semmi baja! az en ismerosom lanya is ugyanezeket csinalja!!:)) es most lett 3 honapos de mar reg ezeket csinalja mi is kacagtuk h ejsze nem nonek mar a fogai:))cumit nem szereti de a kis oklet o is gyurja a szajaba.persze amikor mar intenziven eroszakosabban csinalja akkor mar ehes szegenyke
2009. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!