Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idötök van 2-3 hónapos...

Mennyi idötök van 2-3 hónapos babátokra?

Figyelt kérdés
Èrdekelne, hogy ki hogyan ossza be az idejét, mennyi idöt fordit a babára mennyit a háztartásra.
2009. okt. 30. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem 4 hónapos lesz a lányom és szinte minden időmet leköti. Éjszaka nagyon jól alszik ezért napközben nem sokat. Ilyenkor általában gyorsan elmosogatok vagy teregetek, de inkább akkor van időm bármire is ha az apja hazajön. Meg inkább úgy vagyok vele ha azt igényli a pici hogy éppen játsszak vele akkor persze nem foglalkozok semmi mással csak vele! Így hát szalad a lakás. Ha lesz időm rá akkor csinálom meg.

2009. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 hónapos lesz a gyerkőcöm, de amióta megszületett, gyakorlatilag minden percemet leköti :) Vagy eszik, utána játszunk, vagy sírdogál, nyöszörög, rengeteget kellett és kell is foglalkoznom vele, nem félemberes baba. Azt a pár nyugodt percet használom ki, hogy a legszükségesebbeket megcsináljam otthon. Nagyon nem könnyű.
2009. okt. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk evés fél óra, játék egy óra, aztán mindig alszik valamennyit, átlag fél-egy óra hosszat. Ilyenkor mosogatok, berakok egy mosást. Ha felébred porszívózok, teregetek, ha nagyon nem engedi, akkor persze játszunk. Főzni akkor szoktam, mikor a férjem hazaér, olyan du 2-kor.

Szóval a babához igazítok mindent. Ha nyűgösebb és nem akar egyedül lenni, akkor nem érdekel a lakás, amúgy ha valamit meg tudok csinálni, míg ébren van, szereti nézni. Mindig viszem magammal a pihenőszékével, így nincs egyedül.

2009. okt. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem fordítva kellett volna kérdezned? VAgy neked első a háztartás, és ha van időd, akkor foglalkozol a babáddal is? Mert a kérdésből sajna ez jön le...

Nekem kevés időm volt, mert nagyon keveset aludt a lányom. Mamánál töltött viszont minden nap 1-2 órát, akkor igyekeztem főzni, mosogatni, vasalni, amit nagyon kell. Nem nagyon törődtem azzal, hogy ablakot pucoljak...csak amit muszály volt.

2009. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!