Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 ezer alatt nem is lehet uj...

10 ezer alatt nem is lehet uj etetőszéket venni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 22:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
2009. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A Cora-ban most akciós lesz a Cam Stilo 8999.
2009. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

tescos újságban láttam etetőszéket


brendonban is láttam ma 7ezerért

2009. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az IKEA-ban vettünk 3200-ért. Egy egyszerű etetőszék, az ülés része műanyag, a lábai alumíniumból vannak. Semmi gond vele, a kisfiam szeret benne ülni, biztonsági öves. A célnak maximálisan megfelel. Nem kell ezeket a dolgokat cifrázni!!
2009. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia4

Most lehet le fognak szólni bár mindenkinek a saját dolga,hogy miből mennyiért és mit vesz.Igaz ez nem 10ezer ft,de a teszen láttam a múltkor 8000ért majdnem ilyet -neomatot..nekünk a brendonos preg pérego van.. [link] bár egy 10essel olcsóbban vettük,mert akciós volt,de mi nagyon meg vagyunk elégedve vele.6hós korától bele tudtam tenni,mert dönthető a támlája 3pozícióban és kagylós kialakítású,jó puha.ebben a korban már a babahordóban nem maradt meg nekem,de ebben a székben igen.Mi megnéztük az ikeásat is,de leszavaztuk,peidg akkor is sokan ezt javasolták.nekünk az asztalunkhoz az nagyon alacsony volt és mi szempontnak tartottuk azt,hogy velünk egy magasságban egyen a gyerek.a mineknek a magasságát is lehet állítani.Igaz ezt nem jó vinni magunkkal,mert nagyon nagy helyet foglal-nem is zsoktuk hurcolni,viszont itthon össze zárható-bár nem szoktuk össze zárni,peidg nincsen óriás konyhám,csak egy panelos-de egy szék helyét foglalja kb.

egy szó mint száz én csak ajánlom,ha ráakadsz akár használtan is,mert nagyon jó.anyuméknál és anyósoméknál is olyan van aminek sík a támlája és az ülőke része,de nem szeretjük,mert kicsúszik a gyerek.Most meg már,hogy nagyobb meg szórakozik is vele,hogy csúszkál benne.ez ami meg itthon van olyan mintha rá lenne öntve,stabilan fogja mindenhonnan...ez csak egy tipp volt,bár tény mindenki más szempontot néz.

Tudom,hogy drága,nekünk is a nagyszülők segítettek bele,karácsonyi ajándék címen,tavaly..így vettük meg.15hós baba mamája

2009. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hiszem. Nekünk egy totál snassz, interspárban kapható fajta van, az volt 9000. Én olcsóbban nem nagyon láttam.
2009. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Simán lehet 10 alatt venni vidéken is.

Nagyobb áruházakban érdemes szétnézni (Tesco, Cora, Auchan, Interspar, esetleg Brendon, Möbelix).

A fa jobb, mint a műanyagok, és az ikeásat leszámítva olcsóbb is. A praktikusságáról nem is beszélve, szétszedhető kis asztalka+székké, és így nagyon sokáig tudja használni a gyermek!!

Ha Apa ügyes és türelmes, ideje is engedi, használtat 2ezer körül kaphattok, lecsiszolja, lelakkozza, de az új is csak 6-8-12 között mozog a nagyobb áruházakban, hipermarketekben.

Felesleges 20-30-40 ezerért műanyag vacakot venni!

3 gyerekes anyuka

2009. nov. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Esetleg express.hu, én is Peg Péregot akarok rózsaszínben, nekem az tetszik.
2009. nov. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2009. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!