Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell adni a babára az...

Mit kell adni a babára az overall alá?

Figyelt kérdés

Harisnyanadrág+hosszú ujjú body-t adnék rá. Jól gondolom?

Mikor kell overallba öltöztetni? - mert van vastag nadrágja, és meleg kabátja is.

8 hós


2009. okt. 30. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a csak harisnya és body kevés lesz télen. Én adok alá rendesen nadrágot, és pulóvert is. Most ilyen átmeneti "bundazsákot" használunk, ha hűvösebb van és abban is aláöltöztetem, vagyis a szobában viselt ruhájára adom fel.
2009. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi még csak 8 hetesek vagyunk, de az overáll alá ráadok body-t + plüss nadrág és pulcsi együttest is.

Szerintem attól függ mennyire van hideg és hogyan-hová mentek (pl babakocsiban, hordozóban, zárt helyre, csak levegőre, stb.), hogy a célhelyen se melegedjen túlzottan rá.

2009. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az overálban az a jó ha például vendégségbe mentek akkor úgy tudod aláöltöztetni, hogy csak leveszed az overált és kész is. Nem kell bajlódni, hogy akkor most leveszem a kisnadrág alól a harisnyát stb...tehát akkor annyi ruhát adnék rá amennyiben itthon is van. Persze ha kocsival megyünk vagy ha nincs -6 fok. :p

De tulajdonképpen ugyanez a sétánál is. Azért szerintem a harisnya meg a body kevés egy sétához.

2009. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8 hónapos a lányom, én harisnyát rövidújjú bodyt adok rá, bélelt nadrágot, zokni cipőt és hosszú újjú pamut felső, és erre az overált. Na persze ez ilyen 5-8 fokban.


Ha jobb idő van, akkor harisnya,van extra bélelt nadrágunk, csizma, rövidújjú, hosszú újjú, és kabát.

2009. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!