Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a kezemben? (bővebbe...

Bea24 kérdése:

Miért sír a kezemben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
3 hónapos kislányom rázendít, ha felveszem. Pár napja vettem észre ezt nála, ha leteszem elhallgat. Mitől lehet? Tapasztalt más is ilyet?
2009. okt. 30. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak babák, akik jobban szeretnek néha nyugton lenni.

Lehet álmos, nem?

2009. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen álmi, nagyokat pislog, kicsit nyűgös is. Lehet attól?
2009. okt. 30. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányom majd' kifeszíti magát a kezemből ilyenkor, lerakom, nyekken kettőt és alszik. Én is úgy 3 hónaposan jöttem rá, hogy ilyenkor nem akar több dajkálást, szunyálni akar. Csak még ő sem tudja, miért érzi magát olyan furán, megtanulja, hogy álmos.
2009. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém is ezt csinálja ha nagyon álmos. Le kell tenni, cumi a szájába és már alszik is.
2009. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
csatlakozom. Én sem értettem mi baja a lányomnak, ő is kb 3 hónapos volt, mikor ezt kezdte, de kiderült, hogy kinőtt abból, hogy akár a kezemben is elalszik ha álmos. Letettem, és nagyokat aludt. Ez a mai napig így van, ha nyűgös, nyafog a kezemben is, akkor kisszoba, kiságy, és nyomja a szunyát. Már 13 hónapos.
2009. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!