Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagykanizsán van babaúszás?

Nagykanizsán van babaúszás?

Figyelt kérdés
Ha igen valami infót róla légyszíves? Mekkora babákat lehet vinni, mennyibe kerül?
2009. okt. 30. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom Zalakaroson van és Nagyatádon Én oda hordom!Nagyon jó!Szerintem Kanizsán nincs de nem vagyok 100%-ig biztos,amikor Én kerestem fél éve akkor nem volt még!
2009. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kanizsán az uszodában van babaúszás. Vasárnap délelőtt 3 turnusban. A Csere doktornő, a lánya és egy védőnő tartja. Habár, most hogy a doktornő meghalt, nem tudom, hogy mi van. Ha érdekel, holnap előkeresem a telefonszámát a védőnőnek.

Illetve a Vágóék is tartanak, ha minden igaz, ők csütörtök délelőtt.

Ezenkívül van Gelsén, Letenyén és Karosban is.

2009. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most olvastam végig a kérdést.

3 hónapos kortól lehet vinni a babákat és tavaly év elején 1500 Ft/alkalom volt.

2009. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Megköszönném ha elküldenéd a tel.számot és a nevet.

Te is vitted a babádat?

2009. nov. 1. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem vittem, mert amikor betöltötte a 3 hónapot kicsit benáthásodott, aztán tél lett, aztán meg anyagilag nem jött össze. :(

Kisfiam szobájában van a papír amit akkor kaptunk, amikor utánaérdeklődtem. Holnap megkeresem.

2009. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szép jó reggelt!


Somogyi Réka védőnő: 30/268-33-37

Azt írják, hogy 3 hónapos kortól, vasárnap 9-12 óráig 45 perces turnusokban.


Jó lubickolást!

2009. nov. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!
2009. nov. 3. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!