Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez tényleg olyan nagy baj?

Ez tényleg olyan nagy baj?

Figyelt kérdés
8 hós babám (aki idáig szopizott) nem hajlandó mást meginni csak a Hipp alma-citromfű instant teáját. Igaz sokkal hígabban adom, mint ahogy rá van írva, épp csak hogy legyen egy kis íze. Már annyi mindent próbáltam, saját készítésű gyümölcslevet, azt hígítva, vizet, teát, baba gyümölcslevet, de SEMMI! Ezt kipróbáltuk és ezt megissza. Remélem nem ártok vele.
2009. okt. 30. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
De miért gondolod, hogy ártasz vele?
2009. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert annyi olyat olvastam, hogy ezek tele vannak cukorral meg minden félével. Meg hogy ezek az instant dolgok nem túl jók.
2009. okt. 30. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan igyátok, főleg ha mást nem iszik meg. Igen, tényleg cukros, de ennyire higítva nincs ennek jelentősége, az anyatej is totál cukros. Az a lényeg, hogy ne hagyd a cumisüveget rágcsálni!
2009. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd,inni kell, a baba nem maradhat szomjas,szóval ha nincs más ezt kell:)

Amúgy közben próbálgathatod megint amiket eddig,hidd el előbb utóbb meg fogja szeretni:)

2009. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én almát reszeltem és leszűrtem, majd azt higítottam vizzel. Ugyanazt itta mint a te babád, hozzáteszem hogy a citromfű nyugtatólag hat, így hosszabb távon nem javasolt. Utána jártam, mert én is izgultam emiatt. Azóta is a saját gyártásút issza, citromfű nélkül.
2009. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pont így vagyok.7 hónapos.Nem issza a vizet,se a normál teákat,pedig ízesítve is próbáltam.Én is bőven hígabbra csinálom.Nagyon keveset iszik,max:1.5 decit.Most megpróbálom az általam szedett csipkebogyót,de ha nem kell nem erőltetem.

2009. okt. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!