Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lehet az, hogy 2 hónapos...

Miért lehet az, hogy 2 hónapos babám nem minden éjszaka kel fel enni?

Figyelt kérdés
Hol felkel, hol alszik, nem értem mitől. Van hogy nem alszik vissza, csak ha evett, van hogy elég a cumi a szájába és már alszik is és nem igényli a kaját. Nem igazán értem miért.
2009. okt. 29. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem éhes,akkor miért kelne fel?Örülj neki,hogy alszik.Éjjel nem is kellene neki enni.Lassan már átkellene aludnia az éjszakákat.Egy baba,ha éhes,akkor sír,de nem alszik el.
2009. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te sem mindig vagy szomjas éjjel!Lehet hogy ő is így van.Nemtudom cicizik e, de ha igen akkor kínáld meg cicivel éjjel, ha csak forgolódott, és ezért ébredt fel, akkor nem fogja kérni, viszont lehet hogy szomjas, és ezért kel fel!Csak úgy megsúgom, :Mázlista vagy , az én lányom 2 éves koráig felelt éjjel!Mindig!
2009. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!