Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek 2 hónapos keresztfi...

Mit vegyek 2 hónapos keresztfiam keresztelőjére?

Figyelt kérdés
Ötleteket szeretnék gyűjteni. Köszi
2009. okt. 29. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam a keresztszülőktól kapott egy üveg bort a nevére graviroztatva,egy plüss kutyust és egy fehér sapkát!
2009. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy arany karkötőt vagy nyakláncot, természetesen babának, édi medálkával. Lehet nem túl drágán is kapni.

Ha ez nem nyert meg, egy óriás pelust, vannak kimondottan gyönyörűek is, bár az ára vetekedhet az arany tárgyakéval...

2009. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én játszószőnyeget kértem a keresztanyától, de nem olyat kaptunk amire gondoltam, szerintem kérdezd meg minek örülne illetve mire van szüksége.

Én nagyon szerettem volna egy hagyományos normális nem túl drága játszószőnyeget, ehelyett egy babatornázót és egy plédet kaptunk, nem tudtuk hasznát venni, mert a 3 hónapos fiam 2 hét alatt eltörte a műanyag tornáztatót, így vettem egyet én neki.

Szóval kérdezd meg szerintem.

2009. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nemrégiben volt a barátnőm kisfiának a keresztelője, ők pl. kaptak arany iránytűt (aminek inkább eszmei értéke van) és aminek állatira örültek, egy kedves rokon elkészíttette a baba horoszkópját egy asztrológussal.
2009. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A régi szokás szerint a keresztszülőknek aranyat illik ajándékozni a babának. Kisfiúnak én aranyláncot vennék, kislánynak fülbevalót. Az arany iránytű nagyon jó ötlet!
2009. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!