Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a csípőficam esélye,...

Mennyi a csípőficam esélye, ha a babám combján a hurkák nem szimmetrikusak?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, és nálunk csak 6 hónaposan van szűrővizsgálat. Engem nagyon nyugtalanít, most 3 és fél hónapos. A mozgásában semmi rendellenességet nem látok. Mik a tapasztalatok?
2009. okt. 29. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
az én babámnak se szimmetrikusak a hurkácskák.és nincs csípőficama,9 hónapos,remélem nem is lesz.viszont ha aggódsz e miatt,vidd el gyógytornászhoz,az megnézi van e valami oka a nem szimmetrikus hurkáknak.mi is ott voltunk én is onnét tudom.
2009. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Milyen hurkák nem szimmetrikusak? :) ha hurkás, duci a baba, és nem egyformán rakódtak le a zsírpárnák, az nem jelenti, hogy bármi gond lenne. Nem is értem az összefüggést.... ezt hol hallottad? Szerintem ne izgulj, esetleg tornásztasd mindig egy kicsit. :)Az enyémnek is rengeteg hurkája van, és egyáltalán nem szimmetrikusak. :)
2009. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az interneten olvastam, és hallottam is, hogyha a combján a hurkácskák nem szimmetrikusak akkor előfordulhat csípőficam. Ezért nyugtalanít a dolog. Remélem, nem lesz semmi gond. Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 29. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, sajnos ez egy tünet az orvosok-védőnők szerint. szerintem viszont nincs összefüggés :). amikor a lányom elkezdett hurkásodni, egyik nap így, másik nap úgy rojtozódott a combja. az is befolyásolta, hogy a pelenka hogy volt rajta. aztán meg állandósult aszimmetrikusan. semmi baja nem lett, voltunk szűrésen.
2009. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok,azért mert valamiről még nem halottunk az nem azt jelenti hogy nincs.én teljesen más miatt voltam gyógytornásznál a fiammal,az első vizsgálatok egyike volt,hogy ezt megnézte és jelezte is nekem,hogy nem szimmetrikusok a hurkák,amikor jobban megvizsgálta látta,hogy azt lábát amikor ráállítja kissé befelé is tartja,de az akkor még nem volt probléma.mivel azóta meg szünt az eredeti probléma amivel oda mentünk így ezzel már nem is foglalkoztam,pedig lehet hogy kéne,mert a manóm most kezd járni.
2009. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!