Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bekavart nálatok az óraátállít...

Bekavart nálatok az óraátállítás a reggeli ébredésben? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Azóta is korábban kelünk egy órával:((((
2009. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nálunk az egész napban bekavart, de most ennyi idővel utána már ugyanakkor ébred reggel mint előtte. Én az esti fürdést pár perccel mindig eltoltam, eddig 6-kor fürdettem, most már fél 7-kor. így lassan helyre állt a rend ismét.
2009. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is később fürdettem, elájult este, de egy órával így is hamarabb kelt..azóta is..:-( úgyhogy 1 órával korábban indul a nap és hamarabb lesz éhes, fél 11kor legkéésőbb ebédelni kell, de valami furcsa módon délben nem alszik hamarabb és este sem...reggel bezzeg kel.:-((
2009. okt. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nalunk 2 nappal az atallas utan minden a regi volt es azota is. Mondjuk elotte en mar toltam a furdetesen. Az atallas utan meg kovetkezetesen ugyanabban az idoben tettem le mint azelott, igaz kicsit faradt volt de nem volt nagy hiszti. 2 nap alatt atallt.
2009. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én 7-kor fürdettem előtte,és 7-kor kellt.Most leteszem aludni, fél 9-kor felébresztem, megfürdetem, de hajnal ötkor már indul a nap.Hol rontom el? Tapasztalt anyukák: változik a babák alvási szokása?
2009. okt. 29. 14:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem változhat az alvási ritmusuk. Az én kisfiam is 1 órával hamarabb kel óraátállítás óta és este is hamarabb kiterül:-) Még nem sikerült átállni.
2009. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy nő a gyerek, az alvási, kelési szokásai amúgy is változnak, legalábbis nálunk így volt. Nálunk is volt ilyen hajnalban kelős időszak, de elmúlt magától. Ha odaveszed magad mellé 5kor nem szenderedik el még egy kicsit? így te is tudnál kis időt nyerni még reggel.
2009. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Ma egyébként már hajnal 3-kor kelt:)Ti mikor teszitek le aludni?
2009. okt. 30. 07:09
 9/9 anonim ***** válasza:
21.51 es vagyok. Én hétkor fürdetem, aztán kaja és attól függően, hogy az apja itthon van-e 8-9 körül alszik. Éjszaka többször kel inni, hajnalban odaveszem már magam mellé és így 6 és 7 között kel. A lányom már 1 éves elmúlt, korábban neki is voltak koránkelős szakaszai, de azért ennyire nem volt durva. Kb háromhavonta változnak az ébredési szokásai úgy veszem észre, bár szerintem már elég nagy ahhoz, hogy talán stabilan így marad.
2009. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!