Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordjátok a terpeszpelenkát...

Hordjátok a terpeszpelenkát csipöszürés után?

Figyelt kérdés
Mi ujszülött kortól hordtuk,majd 4 hósan voltunk csipöszürésen,ahol még 6 hetet javasoltak,pedig nincs baj,egy leheletnyi elváltozást irt a doki. Mi van akkor,ha nem adom rá?
2009. okt. 29. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz ha nem adod rá, tornáztasd sokat az többet ér, én sem adtam rájuk rendszeresen és semmi bajuk, de rendszeresen tornáztattam őket.
2009. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de hogy tornáztassam?
2009. okt. 29. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az orvos még 6 hetet javasolt add rá a babádra. Tuti nem lenn e semmi baja, de ha ne adj Isten mégis magadat fogod hibáztatni.
2009. okt. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták egész nap legyen rajta a terpeszpelus, de én csak éjszakára adtam. Így is helyre jött.
2009. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg a védőnőt, hogy mutassa meg elvileg a csípőszűrésen is meg kellene mutatni így nem igazán tudom leíri.
2009. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!