Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok babátokkal együtt...

Szoktatok babátokkal együtt fürdeni? Mikortól, és hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Fiatok vagy lányotok van? Apuka is szokott vele fürüdni?
2009. okt. 29. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

én szoktam a fiaimmal,mióta megtanultak ülni azóta szoktak velem fürdeni,de mivel már egyedül is elvannak így ketten is szoktak fürdeni.a nagyobbik 3 éves mult a kicsi 2 lesz.

a bátyám meg a lányával szokott fürdeni.

2009. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Szia


Nekünk 6 hónapos a fiúnk és mivel tápszeres baba/a testi közelség miatt/ és egyébként is jó dolog együtt pancsolni így szoktunk néha együtt fürdeni a férjemmel és velem is. Nekem nagyon fáj, hogy nem tudtam őt szoptatni és ezért minden alkalmat megragadok, hogy testközelben legyünk, nem tudom miért ez valami fóbia nálam, de valamiért így érzem helyesnek.

2009. okt. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

A fiam 3 hós korától apjával fürdik a nagy kádban ( a kicsiben egyfeszt üvöltött szegény).Azóta is ha itthon van az apja együtt fürdenek, ha nincs itthon, akkor meg velem fürdik.

Most 2 éves. Most jön a kistesó, majd egy idő után biztos kettesben fognak fürdeni.Mi pedig kiszorulunk ebből apjukkal :))

2009. okt. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
11,5 hónapos kisfiam 6 hónapos korától az apukájával fürdik. Én adom be neki a kádba a bébit, fél órát fürdenek (addig nekem pihi van), aztán megyek érte, bebugyolálom és a szobájában öltöztetem fel.
2009. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

kisfiam tíz hós.

születésétől apuka fürdeti. én csak akkor fürdetem ha ő délutános.

amióta tud ülni azóta a nagy kádban fürdenek együtt. kb fél éves kora óta

ez apás program nálunk

2009. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még ami érdekelne, hogy van rajtatok vmi, vagy meztelenek vagytok? Lányunk van, és férjem azon parázik , hogy ő a kislányunkkal meztelenül fürüdjön. A másik, hogy szőrös a mellkasa.
2009. okt. 29. 15:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
kisfiam 7,5 hós, már féléve apával ketten fürdenek a nagykádban és iszonyúan élvezik...én pedig ebben a 20 percben pihenek, netezek:-)
2009. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
az előző vagyok, a fiúk mindketten meztelenek:-)
2009. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mióta tud ülni a kislányom, azóta apával fürdenek a nagy kádban meztelenül. A kicsiben is apa fürdette.:)

Most 18 hónapos és imádja. Apa sokkal tovább bírja a pancsizást, mint én.

2009. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk tegnap volt 3 hónapos a kislányunk.

Az utolsó 3 fürdetés nálunk nagy kádban történt velem együtt,mert olyan sírásban tört ki a saját kádjában előtte 3 alkalommal,hogy már féltem mikor a fürdésre került a sor... Így kipróbáltuk,hogy mit szól a mi kádunkhoz... Vettünk neki úszóspelust,és előszőr abban fürdettük.Ekkor a vége felé kezdett nyűgős lenni... Majd kipróbáltuk pelus nélkül..-na az annyira nem tetszett neki,de lehet,,hogy csak egy picivel melegebb volt a víz,mint szokott lenni....Majd tegnap megint pelust adtunk rá. Egész végig jól érezte magát,egyszer sem biggyesztette le a száját...:) Viszont mikor vettük le a pelusát,egy kicsit meglepődtünk,mert sikerült neki teliraknia...:) -Nem is hallottuk...pedíg rendesen felnőtteset szokott nyomni....:) Ja...azt nem írtam,hogy még a vízben akartuk neki levenni,merthogy ott könnyebbnek tűnt,mert múltkor mikor úgy vettük ki,hogy rajta volt a pelusa,tökre folyt még egy csomó víz belőle,és az apukájának mindene egymerő víz volt...

Amúgy én szoktam felvenni fürdőruha alsót...

Apa meg még nem fürdött velünk..,de szerintem ő is fog majd felvenni egy fürdőgatyát magára...


Amúgy előtte én lezuhanyozok,majd kisikálom egy kicsit a kádat is,majd beleengeddem a vízet...

Nálunk úgy tűnik,hogy a 35-36 fok válik be...:)

A 37-et melegnek találtam....

2009. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!