Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme a dönthetős...

Van értelme a dönthetős etetőszéknek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Van, mi úgy használjuk még mindig mert nem tud ülni és dől jobbra balra hacsak nincs hátradöntve.

8,5 hós

2009. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintünk volt,én nem vettem külön pihenőszéket,igy hamarabb megvettük az etetőszéket,ami dönthető és kagylóüléses volt,igy sokig csak döntve ücsörgött benne,amíg én tevékenykedtem,aztán meg döntve kezdett el enni benne,ma már nincs döntve,és felkerült rá a tálca is,igy velünk eszik és nagyon élvezi a kajálásokat.én nem bántam meg.
2009. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van pihenőszéketek, akkor nem érdemes, a fiam abban evett, amíg nem tanult meg ülni.
2009. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert amíg nem tud magától stabilan ülni, döntve már bele lehet tenni, én még mostanában is így etetem, kényelmesebb :)
2009. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekünk van etetőszékünk, ... de minek.

kisfiam a babakocsiban ülve szeret enni, félig döntött pózban. sztem hasznos a dönthető ülés, legyen az az etetőszék, vagy a babakocsi.

2009. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. a miénk dönthető, és 6 hónapos korban kapta, akkor már stabilan ült. Most 11 hónapos, és még soha nem aludt el benne (ez állítólag ezért jó?). Tehát nálunk felesleges.
2009. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!