Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babahordozó után milyen...

Babahordozó után milyen autósülést használtatok? Linkeljetek, ha tudtok.

Figyelt kérdés
Itt az ideje hogy új ülést vegyünk, a hordozót kinőttük 6 hó, 9 kg). Ülni már tud, de azért még bizonytalan, de gondolom pár hét és már nem lesz az. Annyi féle-fajta autósülés van, nem tudom melyiket vegyem, meg milyen szempontok a fontosak. Mit javasoltok? Vagy ti mit használtok?
2009. okt. 28. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Mink 9-18kg vettünk.

Sajnos linket nem tudok.Dönthetö, nagyon jó.

2009. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Concord ultimax, nagyon jó főleg ha még nem stabilan ül, mert újszülött kortól használható
2009. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az enyém 8900g és 7 hónapos, karácsonykor veszem meg ezt neki:

[link]

Besafe Izi Comfort X1. 9-18kg


Az isofix változatot feleslegesnek tartom, + 40 ezer forintot nem ér meg nekünk egy alternatív bekötési mód.


Az ülés minden szabványnak megfelel, az ADAC teszteken jól teljesített, kényelmes, szép ülések. Sok színben kapható. Én ilyet fogok venni.

2009. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Espiro Optima biztonsági gyerekülés 0-25 kg-ig. Lányom most lesz 6 hós, kb 8 kg-s. Most kezdtük el használni. Eddig megvagyok vele elégedve.

[link]

Az Előző Termék a Kategóriában-ra kattintva megnézheted több színben is.

2009. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Besafe izi nagyon tetszik, de kicsit drága nekem. Viszont az utolsó az árban is elfogadható. Köszi
2009. okt. 28. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, 25 kg-ig jó:


[link]

2009. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, és itt is vettük.

Nekem szimpibb a 9-18 kilóig, mint a 9-36-ig, én nem szeretem az ilyen száz az egyben dolgokat.

Nekem fontos volt, hogyha beleültetem a babámat, kényelmes legyen neki, dönthető legyen, 5 pontos legyen, jó legyen a töréstesztje.

2009. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van: Maxi-Cosi Priori XP. Most vettük és nagyon jó! Dönthető, szerintem ez fontos szempont, mert a kicsik sokszor elalszanak útközben, így nem esik le a fejük, ha hátra van döntve.
2009. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!