Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor és milyen hosszan...

Hányszor és milyen hosszan alszik egy nap babátok? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
Valaki esetleg tudja azt is, hogy hány hónaposan tért át a napi 4-ről 3-ra, 3-ról 2-re, ill. 1-re, és a hossz mennyire változott?
2009. okt. 28. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! nekem 2 hós a babám. nekem este fél 8-tól reggel fél 7-7ig alszik, közben kétszer felkel kajcsizni de nem ébred fel szinte közben is alszik. nappal viszont evés után néha alszik 15 percet, fél órát... elég rossz alvó nappal vagy én csinálok valamit rosszul
2009. okt. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4 hónapos. Éjszaka alszik kb. 9-10 órát összefüggően. Regggeli után kicsit "beszélgetünk, stb.. ez összesen olyan 45 perc, aztán végigaludja a délelőttöt. Aztán ebéd (10 órai kimarad, mert alszik), aztán megint 45 perc játék, aztán ált. ilyenkor leviszem, és kint alszik olyan 1 órát. Utána, mikor felhozom, ébren van kb. 2 órát, aztán alvás, etetés, játék, alvás,etetés, pancsi, és este van!
2009. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az enyém 7 hónapos. 6 hetes kora óta alussza át az éjszakát.

most úgy néz ki, hogy este 7től reggel fél 8ig alszik egyhuzamban ébredés nélkül (de fél órát még elvan egyedül a kiságyában reggel, így 8kor megyek be hozzá, addig dumál)

aztán olyan 10-11 között alszik egy órát

aztán 13-14 között

aztán meg 16-17 között valamikor egy fél órát


a 4 alvásról 3-ra kb 2 hónapja tért át, de már nem tudom pontosan, hogy mikor.

2009. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na az én fiam nem ilyen mintagyerek.

Hat hónapos. Este 7-től reggel valameddig alszik(ez tök változó 5 és 7 között vmeddig), közben 2 evés van.

A reggeli ébredéshez képest 2 óra múlva alszik el ismét: fél óra vagy egy óra vagy 2óra.

Utána megyünk ki és elvileg nem alszik (bár ha de. csak fél óra volt, akkor igen), csak mikor visszajövünk. Akkor megint fél vagy 2 órát.

Du. 5 körül még fél órát, de nem mindig.

Tehát napi 2 nagy, vagy 2 nagy+egy kicsi. Vagy nehéz napokon négyszer fél órát.

Átálláskor (amikor változik valami) nyűgösebb, amíg beáll az új rend.

2009. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 7 hónaposak vagyunk. Még soha nem aludtuk át az éjszakát. Kétszer-háromszor ébred, hálistennek gyorsan viszaalszik, nem etetem már éjjel. Reggel hétig húzza. Napközben változó időkben kétszer egy-másfél órát alszik.
2009. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam 11 hónapos. Ő este 8-tól reggel 6-ig ébredés nélkül alszik. 8-tól újra alszik 9-ig. Délután még egyet alszik kb. 2-től 3-ig. Ez csak átlag, mert van, hogy napközben csak kétszer fél órát, de van olyan is, hogy többet alszik. Kb. 8 hónapos korától állt át a napi 3x alvásról a napi 2-re.
2009. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


5 hónapos lányom este 8-9-től reggel 7-8-ig alszik, általában 2-3óra körül felébred enni. Napközben kétszer 1,5 órát szokott aludni, általában 11kor és 4kor.

2009. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!