Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik ilyen babáknál?...

Létezik ilyen babáknál? Bővebben lent

Figyelt kérdés

a gyermekem 10 hónapos,10 kg eddig mindig nehezen aludt el ringatni rázni, ugrálni kellett vele, feszítette magát iszonyat volt elaltatni.

Pár napja kiderült megint babánk lesz azóta ölembe veszem éneklek neki 1-2 dalt és már alszik is.

nem kell ringatni semmi, lehetséges hogy érzi, hogy lesz testvére és most kímélnem kell magam nem lehet ugrálni vele?

szerintetek? de csak azóta alszik így mióta kiderült a terhességem.

Érdekes nem?


2009. okt. 27. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A te kisugarzasod hatassal van ra. Valoszinuleg erzi, hogy valami megvaltozott. A babak okosabbak, mint ahogy azt gondolnank.
2009. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes az én lányom is megváltozott,sőt amikor még azt se tudtuk,hogy terhes vagyok a babám aki most 13 hónapos rá bökött a hasamra és mondta,hogy ott a baba! mivel terveztük a tesót rögtön teszteltem és + :)!
2009. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!