Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek és tapasztal...

Mi a véleményetek és tapasztalatotok a homeopátiás készítményekről?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ha tehetem azt választom a családban mindenhol, minden területen.

Legyen az baba fogzássa, anya fejfájása, én felfázásom, bármi, először a homeóhoz nyúlok.

2009. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta felfedeztem őket, nagyon szívesen használom is az egész családnak. Eleinte csak a gyerekek kaptak Corizáliát influenzás időszakban Oscillosoccinumot, náluk bevált. Miután megszületett a pici és a védőnőm homeós tanácsadó, egyre több ilyen szer van itthon és nálunk tényleg beválnak. Igaz, a kislányom nem beteges, de pl. neki is szörcsög néha az orra. Olyankor is homeós szert használok, jobb, mint a tengervizesek.
2009. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a terhesség alatt találkoztam először ezekkel a készítményekkel. Igaz a szülésnél nem segítettek, de azóta amikor csak tehetem ezeket használom, és nagyon jók. Én mindenkinek ajánlani tudom a sok gyógyszer helyett. Persze van hogy csak a tabletta segít, de egy fejfájást, felfázást, egy egyszerű megfázást ezek is nagyon jól helyre tudnak tenni.
2009. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is hasznaljuk, es szerintem segitenek.
2009. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi is szeretjük, és bevált nekünk is:)
2009. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolotól szeretném kérdezni hogy fogzáshoz melyiket használjátok az én kislányom 15 hónapos nincs még foga segítene neki?
2009. okt. 27. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is van itthon, bár sem a szülés előtt, sem a szülésnél, sem a fogzásnál nem segítettek. Ennek ellenére nem vagyok hitevesztett, de a fogzáshoz már borostyánláncunk van.
2009. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha nincs foga, arra nem használ. fogzáskönnyítő létezik, ami a figzási fájdalmat enyhíti.

nem az 1. vagyok:)

2009. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!