Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy látom már nem elég a tej...

Úgy látom már nem elég a tej a babámnak, legalábbis 1-2 napja, lehet csak növekedési ugrás? Ti mit javasoltok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem elég?
2009. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szopizik és miután kiürítette csontra mindkét cicit rövid ideig elvan, majd újra cicit kér de még akkor szinte semmi nem megy és ordít, mint akit ölnek. Először arra gondoltam, hogy álmos vagy a pocija, de miután ma is ezt csinálta most du-án, odaadtam neki a fagyasztott anyatejcsit(70 ml-t, sajna csak ennyi volt)és megnyugodott majd elaludt.
2009. okt. 27. 16:25
 3/7 A kérdező kommentje:
4 hósak vagyunk egyébként
2009. okt. 27. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy növekedési ugrás-e, ha éhes, sír. Valószínű, hogy éhes volt! 2 mellből etetsz, tehát az a tanács, hogy kínáld meg a másik melleddel, az nem aktuális. Én azt mondom, hogy szoptasd sűrűbben, kínáld meg 2 óránként, ha éhes, akkor el fogja fogadni! Több mellre tétellel többször ürül a tej, így a tested azt a jelzést kapja, hogy többet kell termelnie! Pár napon belül több tej lesz, csak ne idegeskedj, át lehet hidalni ezt a pár napot, nem kell azonnal kétségbe esni!

Az én babám most 10 hónapos, beteg, s pár falat gyümölcsön kívül csak szopik. Nem sok anyatejem van, de annyi biztos van, amennyi neki kell!

2009. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igény szerint szoptatom, sose nézem az órát, ha kéri szopizunk. Most nagyon sűrűn + elkezdtem fejni az is segít több tejcsit termelni, iszok sokat, eddig is , szedem a homeós bogyót is újra, remélem hamarosan minden okés lesz.
2009. okt. 27. 18:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és jobbulást a babádnak!
2009. okt. 27. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tejserkentő teát ittam, és most 18 hós a babám, de még mindig szopizik. Egy darabig adtam le az anyatejgyűjtőbe is. Nekem a tea bevált. Észrevettem, ha sült csirkét ettem főtt krumplival, több lett másnap és éjjel is a tejem. De én éjjel is felkeltem fejni. Ha kevesebb lett, kétóránként, vagy akár óránként fejtem. Ha te is fejsz, akkor a lefejt tejből ki tudod mérni az adagját. Vízhajtó italokat igyál.

Ha mi vendégségben voltunk és kólát ittam, akkor is több volt a tejem.

2009. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!