Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet vele? 5 hónapos...

Mi lehet vele? 5 hónapos kisfiam 3. napja nagyon nyűgös, elég sokat sír. Eddig nem volt rá jellemző.

Figyelt kérdés
Alig akar egyedül maradni egy kicsit, állandóan a keze a szájában és esze veszett módon rágja, de a rágóka nem kell neki. Ma már 3. alkalommal volt neki széklete is, ami amúgy csak egy-kettő szokott lenni.Azt gondoltam, hogy a foga, de nem lehet látni semmit az ínyén.Akkor mi lehet? Csütörtökön megyünk tanácsadásra, akkor találkozunk a dokival is és a védőnővel is.
2009. okt. 27. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont most jöttem haza a kórházból 3,5 hónapos kisfiammal, kimosták a fülét.

Ugyanezek a tünetei voltak, tehát semmi különös, csak nyűgösködött, alig aludt, éjszaka felébredt 1-2 óránként és sírt, pedig nem volt rá jellemző. 2 napja így volt és ma vettem észre, hogy kicsit zsírosabb az egyik füle a megszokottnál. Na akkor gondoltam be van gyulladva a füle, azért ilyen nyűgös. Így is lett, viszont amin nagyon meglepődtem, mert nem okozott tüneteket, hogy meg is van fázva! Azt mondja a dokinő, hogy be vannak dagadva az orrmandulái, adjak neki orrcseppet, mert kicsit az is váladékozik. Lehet összefüggésben is van a fülével.

Csak azért meséltem el, hátha hasonló helyzetben vagy. Nincs tünet, akkor nehéz rájönni mi bajuk van.

Először Én is a fogára gyanakodtam, de nem volt bedagadva az ínye. Ja és láza sincsen!

Amúgy meg kettős fronthatás is van, lehet csak attól nyűgösködik.

Remélem neked is megoldódik hamarosan!

2009. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a foga. Tuti. Nem feltétlen látszik, van, hogy csak úgy "kibújik". Vegyetek neki borostyánláncot! Nekünk az használt. Más nem.

Egy 13 hónapos kislány anyukája

2009. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

MA elvittem a doktornénihez, mert már éjjel sem igazán tudott aludni Hörghurutja van, elkapta valahonnan. Kapott rá gyógyszert. :(

2009. okt. 28. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!