Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kislányomnak...

13 hónapos kislányomnak adhatok dejós tésztát ebédre?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Elvileg kaphat már minden hozzávalót. De lenne egy technikai kérdésem: Hogy készíted el úgy, hogy ne kelljen rágnia? Én is szívesen adnék már ilyesmit a kisfiamnak (hasonló korú, mint a lányod), de 6 foga van még csak és nem tud rágni.
2009. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz neki túl száraz? Persze, néhány falatot biztosan szívesen megkóstol, de nem hinném, hogy annyit meg fog belőle enni, hogy jóllakjon vele. Én inkább azért készítenék neki mást is a biztonság kedvéért. Az is lehet tészta, de kevésbé folytós ( valami öntetes)
2009. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi, természetesen fojtósat akartam írni :SSS
2009. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak egyetlen okból nem adnék.

A dejó őrölt napraforgómagból készül. Én már többször találtam benne pici, hegyes héjdarabot. Volt, hogy az ínyembe is beleállt.

1 éves a lányom, ezért nem kapott még.

2009. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem adtam Neki, inkább kapott túrós tésztát. Egyébként első fogásra paradicsomlevest adtam Neki.

Nagyon szépen ette. Jól megfőztem a tésztát és a túróval együtt össze törtem. Szépen rág már, négy fogunk van.

2009. okt. 27. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!