Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Waldorf babája van valakinek?...

Waldorf babája van valakinek? Érdemes rendelni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Hát nekünk nincs, de megnéztem a neten és szerintem rémesek ezek a babák. És még drágák is. Én nem vennék ilyet.
2009. okt. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen, jó drága !! Érdekelne, hogy esetleg akinek mégis van, annak szereti-e a babója ! :)
2009. okt. 30. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, hogy én is beleszólok, nekünk sincs, de a véleményemet leírnám. Tényleg nagyon drágák, de sok pozitívumot írhatok róla. Jó puha, a gyerek ráfeküdhet, nem nyomja meg, ha akarja a kis fejét is lepihentetheti rajta, hozzábújhat, megölelheti. Az pedig a másik előnye, hogy nincs neki kimondott arca, ez azért jó, mert a gyerek a saját hangulatához igazítva bármilyen mimikát, arckifejezést beleképzelhet. Ha úgy gondolja alszik a baba vagy fent van, szomorú, boldog.

És gondolom nagyon könnyű is.

Sztem ezt a babát lehet szeretni.

2009. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy drága, de szerintem semmivel sem drágább mint a csillivilli "fejlesztőjátékok". És valóban szerethető. Konkrét arckifejezése azért nincs, hogy a gyerek maga képzelhesse bele amit és akit aar... anyut kistesót, akárkit. Ha akarja sír, ha akarja nevet a baba. Egyébként nem muszáj venni, kis kézügyességgel magad is megvarrhatod. www.mamami.hu Itt sok segítséget kapsz hozzá, ráadásul van pár anyuka akitől vehetsz is ha akarsz. Szerintem érdemes, én biztos fogok varrni a lányomnak.
2009. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Mamamit ismertem, de eddig még nem nagyon látogattam az oldalt, nem tudtam, hogy vannak ott anyukák, akik ilyen babát varrnak :)
2009. okt. 31. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!