Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell bilire szoktatni...

Mikortól kell bilire szoktatni a babákat?

Figyelt kérdés
11 hónapos lesz a lányom és többen a családban erőltetik hogy ültessem rá.
2009. okt. 27. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bőven ráértek még 1,5-2 éves korban. Hiába ülteted rá, még nem tudja úgysem visszatartani. MEg szerintem szólni sem tud még hogy pisi, kaki. Ne foglalkozz másokkal, ha úgy érzed hogy nem időszerű akkor ne tedd.
2009. okt. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd!Az csak tévhit,ha korán ráülteted,akkor szobatiszta lesz.Lehet,hogy ha sokáig ülteted, vagy észreveszed,hogy kakilni akar,és akkor ülteted rá, véletlenül lesz eredmény,de ez nem tudatos.Általában másfél- két éves kor körül kezdenek rászokni a szobatisztaságra.Ki kell várni,az a legokosabb.
2009. okt. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a rokonokra, mert hiába csípitek el esetleg néha 1x-1x a pisit vagy a kakit, az még nem tudatos. Egy ekkora baba még nem tudja szabályozni a záróizmait, így csak kudarcok sorozata lesz az egész, ami esetleg később okoz majd gondot. bőven ráérsz másfél-2 évesen. Az én gyerekeim kb. 2 évesek voltak, amikor elkezdtem és pillanatok alatt (1-2 hét) éjjel is és nappal is teljesen szobatiszták lettek. Jobb kivárni a megfelelő időt, mert ha túl korán kezded, akkor se fog gyorsabban menni.
2009. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ráérsz, majd nyáron addig nem kell erőltetni!!!!
2009. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 10 hónapos a kislányom, és anyósom azt mondta, kap bilit karácsonyra. aszittem, kiesik a szemem. Mondtam neki, bőven elég lesz majd húsvétra..... horror.
2009. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az horror? a tavaly karácsonykor 7 hónapos fiam azt kapott az anyósomtól. ez a horror:))) és rámparancsolt, h ültessem rá, mikor még ülni sem tudott. idióta... :))

a kérdésre: nyáron szerintem is. akkor könnyű lesz.

2009. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!