Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog visszaállni az...

Mikor fog visszaállni az óraátállítás után a 8 hós babám? Eddig fél 8-kor kelt, de vasárnap óta fél 7-kor! Vissza fog állni még egyáltalán?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg pár nap alatt.Nálunk este már ugyan úgy 21.10 kor megy aludni,de ugyan úgy felkel 6 kor.
2009. okt. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanez a problémám. Két hónapos lányom idáig éjjel 2 és 3 körül kelt enni, az éjjel viszont fél 1kor kelt. És 4 óra óta fent van. Elképzelésem sincs miért lehet, talán az óra miatt. Remélem mindkettőnknek megoldódik a probléma.

2009. okt. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
biztosan az óra miatt van, mert nekik még megvan a saját kis belső órájuk. Az én fiam lassan 1 éves és őt is megzavarta. Én mondjuk nem bánom olyan szempontból, hogy eddig 11, éjfél is volt, mire végre elfáradt, aztán reggel általában 9-ig aludt. Most olyan 7-8 körül kel, viszont 10 körül fekszik. Én reménykedem, hogy nála nem fog visszaállni, de szerintem nekik is kell pár nap, talán kicsivel több is mint nekünk felnőtteknek.
2009. okt. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az én drágám eddig fél 7-kor kelt most meg fél6-kor :((((

pedig este már az új idő szerint fektetem...

2009. okt. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!