Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit érdemes venni 20 hónapos...

Mit érdemes venni 20 hónapos kislánynak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Rengeteg plüss, zenélő és nem zenélő, sütifaló, habtapi, mobil és "vezetékes" telefonok garmadával, szánkó is van, és hintaló ami többfunkciós, karika dobáló, baba és egyebek vannak.A zene a mindene ezért is kap zenélő játékot, de még mit? Építőkockát az tuti kap, meg filcet ami lemosható. Csattogó kacsát és állathangokat utánzó, hangrögzítő zenélő játékot is fog kapni. Egy babakonyhát gondoltam még, de most elbizonytalanodtam mert több ismerősöm szerint is korai lenne még. Úgysem érdekelné. Néztem még a játékasztalt ami színtén több funkciós, de drága és szerintem nem annyira készségfejlesztő. Síró babát is gondoltam, vagy vannak a mesélő plüss macik és egyéb állatok melyek emberi hangon meséket mondanak. Igazából tanácstalan vagyok. A mesekönyvek és mesélés még nem köti le. Aktív kislány rohangál, és világot fedez fel. Nem tudom mit vegyünk még neki, de olyasvalamit szertnék amit nem dob a sarokba két nap után. Előre is köszönöm.
2009. okt. 26. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:

-Szobai babacsúszdát! Nem foglal sok helyet, élvezik a csúszdázást és ha jön a jó idő, ki lehet majd tenni a kertbe/teraszra (ami van).

-Play dough gyurmát valami kedves formával, pl nemrég láttam my little pony-sat, de van százféle.

-Ugyanígy jópofa a moonsand csomag is, ezzel évekig eljátszhat.

2009. okt. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én babóm is épp ennyi idős és én babakonyhát fogok neki venni, van hozzá egy zsúrkoci is, meg néhány edény, vettem egy nagy kosár műanyag ételt, gyümölcsöt, és fog még kapni a szobájába egy mp3-magnó-rádió-t, hogy a gyerek cd-ket azon tudjuk hallgatni, illetve, hogy ne csak a nappaliban, már van kis asztalunk amit majd beteszünk a szobájába, rajzolni, meg ilyesmi célokra, de venni kell hozzá két kisszéket (így egy kis barátnőjével együtt leülhetnek, meg egy szék olyan fura lenne szeintem)
2009. okt. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja, és azt elfelejtettem írni, hogy elővesszük a legnagyobbfajta legót is, ami tesómé volt
2009. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. Ezek szerint akkor megvehetem a konyhát :) És megkérdezhetem hol vetted az "ételeket"? Én Pécsi vagyok tehát Bp. kizárva. Sajnos a csúszda is mert egy két szobás panelben éldegélünk. De köszönöm nektek. Maradok az eredeti tervnél és megkapja a konyhát.
2009. okt. 27. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:
én auchan-ban vettem, nem tudom van-e nálatok és ott néztem ki a konyhát + zsúrkocsit is 5400FT-ért
2009. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Óh sajnos még nincs Audhan nálunk (Pécs). De állítólag már épülni fog a közelben nemsokára. Minden esetre én azt nem tudom kivárni. De majd keresgélek másutt.


Esetleg megnéznéd amit én kinéztem és megírnád róla a véleményedet hogy jó e vagy nem? Köszi


[link]

2009. okt. 28. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!