Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS? Mitől száraz a füle?

SOS? Mitől száraz a füle?

Figyelt kérdés

Belűl a fülkagylója száraz. Pedig minden fürcsi előtt olajozom. Meg szopi közben is állandóan kapargatja, meg bele is nyul, piszkálja. Eddig ugy gondoltam, hogy álmos és azért csinálja, de már kezdek rosszra gondolni...

Ráadásúl elég zsíros is neki. Baj lehet?


2009. okt. 26. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az olaj, a hiedelmekkel ellentétben száríthatja a bőrt. Hetente 1-2x, ha áttörlöd olajos vattával, bőven elég. A fül öntisztuló, az a jó, ha kifolyik a hallójáratból a fülzsír és azt letörlöd szintén olajos vattával.
2009. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A babaolaj tényleg száríthatja a bőrét, mi is így jártunk. Amióta nem olajozom semmi baja a fülének.
2009. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is ugyanez a helyzet, a jobb fülét vakargatja, tiszta száraz szegénynek. Nekünk bevált a Nívea babaolaj, de ami még nagyon jó rá, az síma napraforgó étolaj!! Amikor hazahoztuk a kórházból borzalmasan száraz volt a lábfeje, meg a kis keze. Két nap alatt elmúlt a napraforgó olajtól! Próbáld ki, szerintem nem rossz!

2009. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak:kenem neki minden fürcsi előtt! Már én is arra gondoltam, hogy tényleg az a baj...ahogy írják is a többiek! Köszönöm mindenkinek a segítséget! Megpróbálom!
2009. okt. 27. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!