Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiút vagy kislányt szeretté...

Kisfiút vagy kislányt szerettél volna? És mi lett?

Figyelt kérdés
Akinek mindegy csak egészséges legyen,az most ne írjon,mert nem arra vagyok kiváncsi!Köszi
2009. okt. 26. 19:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Kislányt szerettünk volna, kislány lett.

A másodiknál fiúra készültünk, ahogy közeledett az uhra, egyre inkább lányra voltam hangolva , és bár nem mondták 100%-ra, de valószínü lány lesz.

Annyiban jobb lenne, hogy minden ruhánk lányos, apának valahogy jobban is állnak a lányok, és kicsit félek a fiútól, mert kényesebbek, finnyásabbak és hát ott a kuki kérdés....

De tényleg, bármi is lesz, örülni fogunk, és élvezzük majd.

2009. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiút, és az is lett. :) 5 hónapos nagy legény!
2009. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A párom fiúra vágyott, én a szívem mélyén lányra, és lány lett!Most ugyan ez a helyzet, de még nemtudjuk a nemét!!
2009. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%
Én ha felnövök,mképp fiút szeretnék!Miféle kuki kérdés?
2009. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiút szerettem/szerettünk volna.Az első perctől, mikor megtudtam, hogy babát várok, végig éreztem, hogy fiú lesz. Lányneven nem is gondolkodtunk. Most 14 hónapos a mi kis Máténk. :)) Nekünk bejött.
2009. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár még nincs Babánk, de mindketten kislány(oka)t szeretnénk! :)

Ha aktuális lesz, megírom hogy Tündérkénk vagy Manócskánk lesz :D

2009. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Nálunk az egész család lányra vágyott csak én szerettem volna fiút.Talán mert a fiúk könnyebben boldogulnak a mai világban és kevesebb az elvárás velük szemben(ez az én tapasztalatom).

De kiscsaj lett,most 3 hónapos IMÁDJUK!

:)

2009. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Férjem nagyon fiút szeretett volna, én lányt, de ráhangoltam magam a fiúra. Aztán lány lett!

Hozzáteszem, a férjem él-hal a kislányért, aki most 5 hónapos.

Másodikra én szintén kislányt szeretnék majd, félek a fiútól, a családban még nem volt.

2009. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Fiút szerettünk volna és kisfiú lett :) Ma 12 hetes!
2009. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten lány akartunk. Anyukám belém is beszélte a hasam formájából hogy lány. Már a neve is megvolt, szóval lányt vártunk. Aztán ultrahangon majdnem lefordultam az ágyról mikor mondták hogy fiú. Vissza is kérdeztem, hogy biztos látja-e azt a bizonyos árulkodó testrészt. Most 10 hónapos, imádom, és nem bánom hogy nem lány lett. :)
2009. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!