Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen az "ugráló...

Szerintetek milyen az "ugráló zebra"?

Figyelt kérdés
Szeretném a kislányomnak karácsonyra megvenni, nekem nagyon tetszik, de neki is tetszene? Van valaki babájának? És szereti???
2009. okt. 26. 18:39
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! Kisfiamnak karácsonyra vettük akkor volt 19 hónapos, és nagyon szereti azóta is. Most 26 hónapos.A mai napig ugrál rajta minden nap! Ha nem egy sarokba ülős nyugis gyereked van akkor nagyon jó ajándék neki! Én nem bántam meg, hogy megvettük.
2009. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fisher price-s ugráló zebrára gondolsz, vagy olyan mint a rody ló csak zebrában?
2009. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nagyon jó is játék!Az én fiam imádja,és igazi kis vadóc lesz belőle,amikor ráül.Ő most 17 hós,14 volt amikor kapta.Már akkor is szívesen ült rá,de most tudja igazán élvezni,és rendeltetés szerűen használni.
2009. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!