Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hos kisfiam karja, nyaka...

4hos kisfiam karja, nyaka alja, hata, csunyan piros foltokban. Mit tegyek ra? Ma adtam eloszor almat neki tapszerrel keverve, lehet hogy alergias az almara?

Figyelt kérdés
Orvoshoz hetfon megyunk ha addig nem mulik el.Baba furdetovel furdetem es azt is hasznalom utanna.
2008. jún. 28. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

még ne keverd az ételeket ahoz még túl fiatal a kisfiad. Az alma egy kicsit erös neki... de hogy ha adod is neki, csakis biót adj vagy hámozd meg az almát, fözd meg és csinálj pépet belöle... én ezt adom a 6 hónapos fiamnak :)

lehet hogy allergia nem tudom! de jó lenne ha minél elöbb orvos tudná látni :)

remélem hamar meg gyógyul :)


üdv brigi mama

2008. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy allergiás az almára. Mondjuk szerintem is elég pici még, azt szokták ajánlani, hogy a 6. hónapig ne nagyon adjunk a babának almát. De az is lehet, hogy a meleg miatt jöttek ki a foltok. Inkább vidd el dokihoz. Jobbulást a babának :-)
2008. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Termeszetesen az almat meghamoztam es megfoztem es pepesen adtam neki.Kulfoldon elek es itt 20 fok van tehat a meleg kizarva. Koszonom a valaszokat varok 6 hos koraig!Udv.
2008. jún. 28. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Előtte nem volt három napig lázas?
2008. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hol laksz?? én finnoban és itt is 20 fok van :D ba...a meg :D
2008. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4 hós az én fiam is és tápszeres. A TÁPSZERES BABÁKNAK A HOZZÁTÁPLÁLÁST EL LEHET KEZDENI 4 HÓNAPOSAN:

Nekünk nem volt gondunk. Én ekcémára gondolok. Szeirtem Most ne fürdesd a fürdetőjével. a holnapot már kibírja. Ha van otthon Fenistil gél azzal bekenheted, esetleg viszkethet neki. Legyen mindig száraz, ne nedves ezeken a helyeken a bőre. Jó lesz ha látja majd orvos. S most ne adj almát neki vár kicsit,hogy elmúljon. A következőben probálkozz majd mással: répa, krumpli stb..

Ja és ne vidd most napra!!!

Ha nem vagy biztos a dolgodban hívd fel nyugodtan az orvosi ügyeletet ott tudnak tanácsot adni hétfőig.( Én is most kértem, mert a 4 évesem füle fájni kezdett).

Szép napokat.

2008. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lazas?Nem volt.Irorszagban lakom.En is ekcemara gyanakszom nekem is van a kezemen nehanapjan (vegyszer hatasara)

Nem vettem eszre hogy vakarozna de csunya voros mar nekem faj szinte.Van ra jo kenocs?En Flucinart hasznalok a kezemre.

2008. jún. 28. 22:51
 8/9 anonim ***** válasza:

4 hónaposan egyátalán nem korai a h.tápláláshoz! És almával kell kezdeni, tehát teljesen jól csinálta az anyuka!!!! Csak nem a tápszerhez kell keverni, hanem kanálall adni 1-2 falatot először, aztán fokozatosan ehet belőle többet. Ha 1-2 órával az alma evése után jött ki a kiütés és az arcán is van, akkor lehet az almától. De pontosan azért kell a h.táplálást almával kezdeni, mert ez a legkésvé allergén gyümölcs! Inkább a ruhával érintkező területekre írtad a kiütéseket... Nem lehet új öblítő, mosószer, stb.? Kenőcsöt ne kenj rá semmit, csak ha az orvos már megnézte és ő írta fel!

Jó babázást és jobbulást!

2008. jún. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ekcémás, nekünk a halicar nevű homeopátiás krém jött be, ezzel napi 2-3 kenem a piros foltokat, és emellet babé omega 3y6 testápolóval kenem minden tisztábatételkor az egész testét.
2008. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!