Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki bolti tejet ad már babáján...

Aki bolti tejet ad már babájának, az minden nap frisset vesz? Vagy hány napig adjátok azt felbontás után?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 16 hónapos és ma adtam inni neki először házi, felforralt tejet. Vitatott a tejkérdés, de én azt gondolom, ha óvatosan, fokozatosan adjuk nekik és nincs allergiás tünet, akkor inkább biotejet, vagy megbízható helyről házi tejet adhatunk.Ha már egyszer felforraltuk, akkor később már csak melegíteni kell.

Bolti, zacskós tejet is ad hasonló korú babának egy barátnőm, ő is egyszer forral.

2009. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi,de nem ezt kérdeztem. Ha felbontod a tejet akkor mánap ujat adsz nek vagy még abbol,és hány napig_?
2009. okt. 26. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:
mi még nem iszunk tejet de én minden nap frisset adok majd neki. főleg azért mert egy üveg simán elfogy egy nap nálunk
2009. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!