Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ilyen babona? A kisbabának...

Van ilyen babona? A kisbabának nem szabad tükröt mutatni. Ha van ilyen, miért nem,

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 12:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
huuu, akkor mostmar ertem, miert csak 10 hoanposan lett foga a babamnak..tul sokat nezegette magat a tukorben:)
2009. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam, hogy ez a babona. De nem tartják be, manapság minden babát három hónaposan megmutatnak a tükörképének. S lassan a lélek-lopó szerepét is átveszi a Google TM, meg a televízió.
2009. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
89%
Régen a gyerekek közül nagyon sokan nem érték meg az első évet. Így értették, hogy nem jön ki a foga. Nem úgy, hogy fogatlan lesz. A tükör marad a lelkek kapujának jelképe továbbra is, de a mi gyerekeink már igencsak fel vannak vértezve az átlépés ellen. Most rettegjen egy kicsit a túloldal!
2009. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
36%
sziasztok!én ugy tudom,hogy egy éves koráig nem láthaja a kicsi a saját tükörképét,mert különben hamarosan meghal!ez egy nagyon régi babona,de nem tudom érdemes e benne hinni!ezt mindenki maga dönti el!egy 25 hetes kismama
2010. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!