Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki saját kezűleg készítette...

Aki saját kezűleg készítette el a babanaplóját, hol vette meg hozzá a füzetet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi vagy 3-at is kaptunk, de láttam már hipermarketben (tesco, auchan). Elég drága, kb. 1500-2000 Ft. Én a 3-ból kettőt el is adtam teszveszen. :) De már nincs több sajna. :(
2009. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én nem arra a megcsináltra gondolok,amibe csak képeket kell ragasztani,hanem csak kemény borítos sima lapos füzetre ami egy kicsit hasonlit a babanaplóra
2009. okt. 26. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Amiről én írok, abba ragaszthatsz képeket is (első pancsi otthon pl.), illetve különböző dolgokat írhatsz bele: pl. mit gondoltam, amikor megtudtam, hogy várandós vagyok, apa mit gondolt.... Mikor mosolygott először, mikor állt fel, mi volt az első szava stb.... És akkor beírod. Nekünk ilyen van. Nem tudom, erre gondoltál-e.
2009. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hobbiboltban vettem kreatív albumot (scrapbook).

A borítója szét van gyárilag vágva, a belső lapokat te vágod szét tetszésed szerint, ragaszthatod, dekorálhatod, ahogy akarod.

Ja, mindkét oldalon spirálos, középen lehet kinyitni.

Marha macerás, de tényleg egyedi ajándék a babádnak.

Viszont nem árt megnézni néhány kész naplót, hogy miket szoktak abba belevenni, és lehet szemezgetni belőle.

2009. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na arra a scarbookra gondoltam igen.Mennyiért vetted?
2009. okt. 26. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Miskolcon vettem 1500 Ft-ért. Ez kb. 30x30 centis lehet. De van több méret.


Csak egy tanács: millió kiegészítőt lehet kapni. Szerintem iszonyú drágán.

Ha van lézernyomtatód és öntapadós papírod, annyi félét csinálhatsz, amennyit akarsz olcsóbban. Én a bolti háttérképeket sem vettem meg, hanem kerestem a neten és innen

[link]

letöltötttem és kinyomtattam. Papírragasztóval ragasztottam a hátteret, még öntapis papír sem kellett.

+ a virágostól méterre veszek különféle szalagokat, meg virágkötő papírokat, csodaszép háttereket lehet csinálni belőlük.

2009. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!