Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfogyott a tejpép, nem tudok...

Elfogyott a tejpép, nem tudok ma venni ( csak holnap) mit adjak helyette 6 hós kislányomnak?

Figyelt kérdés
reggelire szokta kapni ,és délutánra, most almát reszeltem reggelire és utánna kapott egy kis tápit ( tápszeres) ebédre főzit kap, délután mit adjak neki? lehet esetleg a tápszerben grizt főzni? olyasminek mint a tejbegriz? lehet hülye kérdés,de eszembe jutott. mivel ugye tejben nem lehet és a tejpép amit eddig kapott az is grizes volt. mi a véleményetek?
2009. okt. 26. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A glutamát miatt nem szoktak ilyesmit adni mostanában, de szerintem a tejpépben is ugyan ez van ha elolvasod a dobozát. Csak az gondolom bio gríz, bio tejpor stb. És ha belegondolsz mi is ezen nőttünk fel:)
2009. okt. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja meg az jutott eszembe, hogy a tápszert nem kellene felfőzni csak a vizet és jó hígra és úgy a tápszert.... ha adsz neki.

1. válaszoló vok

2009. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan főzhetsz neki tápszerből tejbegrízt!
2009. okt. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet.

Vízben főzöd meg a grízt, és mikor besűrűsödött, és ha kihűlt, keverd bele a tápszeradagot.

Én 150 ml vízzel szoktam. Kicsit több, mert párolog a víz.

2009. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de szuperek vagytok, mennyi grizt kell vizben megfőznöm? nem tudom mert én utálom a tejbe grizt:))
2009. okt. 26. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:

kb 2.5 deci víz 1-1.5 evőkanál gríz.

1 válaszoló

2009. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm
2009. okt. 26. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!