Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5hónapos a lányom és pár...

6,5hónapos a lányom és pár napja már feláll kapaszkodva. Mászni kb 1hónapja mászik, de ülni még nem tud. Nem árt neki ha álldogál?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
ha magától csinálja akkor nem tudsz mit tenni, nem tudsz egész nap ott lenni, hogy lecsüccsentsd! erőltetni nem szabad semmi, ültetni míg nem tud meg ilyenek, de jelen esetben ez így jó! Nagyon ügyi a babád!!!
2009. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm! A védőnő szerint azért ilyen ügyi, mert "csak" 7kg. Ültetni ne ültetem. Tudom, hogy nem szabad. Csak attól félek terheli a kis gerincét...

2009. okt. 25. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok! Nem tudsz mit csinálni tényleg, a babák azt csinálják ami számukra nem megterhelő! Ha fel tud állni akkor már elég erős a kis gerince, szóval nyugi!
2009. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tesz jót neki. Bár tényleg nem tudsz mit tenni, mert fel fog állni. A lényeg az, hogy figyelj arra hogy másszon eleget. Az nagyon jól erősíti az izmait és nem lesz girbe görbe a csontja. A súly elég kevés még, így nem olyan nagy teher szerencsére az sem.
2009. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!