Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alma bevetése hány hónapos...

Alma bevetése hány hónapos kortól ajánlott?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg orvosod vagy gyógyszerészed... :o)(Rossz)viccen kívül:Én szoptatáspárti vagyok, így azt gondolom, hogy fél éves korig csak anyatej.Viszont utána az alma, vagy almalé az egyik, amit legkorábban lehet adni a gyümölcsök közül. Ha tápszereseket, vagy "korai hozzátáplálás pártiakat" kérdezel, valószínűleg 4 hónapot fognak mondani neked(a bébiételekre is ez van írva...)
2009. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, szerintem a 6 hónapot meg kell várni!

Én ugyan szoptattam a babámat, de ha tápszert kapott volna, akkor is kivártam volna ugyanúgy a 6 hónapot a hozzátáplálással! Az emésztőrendszer mind a tápis, mind az anyatejes babáknál ugyanúgy addigra fejlődik ki rendesen!

2009. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem azt mondta a védőnő 6hét után lehet,most meg a doktornő mondta,hogy főzeléket is adjam már,3hónaposan.
2009. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi 4hónaposak vagyunk, tegnap kapott először alma-sárgabarack-sütőtök pépet(univeres 4hós babdesszertet) ma fogyott el, tehát a 165g két napi kaja volt a déli és az uzsi szopi után. Előtte már az én almámból kapott nyalakodást(lávágott darabkát nyalogatta, én meg a levet préseltem neki)

A védőnőnk anno 4hót mondott amikortól kóstoltatni lehet.

2009. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!