Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire borult fel a napirend...

Mennyire borult fel a napirendetek az óraátállítás miatt?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 1 órával hamarabb ébredt fel enni éjjel, és így reggel is :-S Pedig már úgy örültem a jó kis napirendünknek! Mire megszoktuk... tessék!
2009. okt. 25. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fél órát toltam neki 2hét alatt, most napközben próbálom a másik felet.... Vagy bejön vagy nem, de ma reggel 9kor már álmos volt, mert ugye 10óra lett volna, és talán 5percet tudtam neki elsumákolni, aztán be kellett tennem aludni. Másfél órát aludt, evett, és most megint alszik már fél órája. Egy kicsit megkeveredett édes szivem, akárcsak én :o)
2009. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semennyire.Fél órát csúsztunk a déli alvásnál és este is csúszunk fél órát.Üdv egy 13 hónapos baba anyukája.
2009. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
semennyire.akkor ébredt amikor szokott,akkor aludt reggel amikor szokott,és most is készülök letenni.úgy csinálom a dolgait,ahogy szoktam.átállítás ide,vagy oda,ha tologatom,az neki rosszabb.9 hónapos.
2009. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ugyanaz a helyzet mint nálatok, én azt próbálom, hogy minden alvást próbálok kicsit húzni, most kell egy kis idő míg megszokják biztos.
2009. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semennyire, most minden 1 órával hamarabb van... Ami este elég ciki, mivel 6-kor lesz igy ma álmos, fürdés..... Remélem, előbb utóbb 5-10 percekkel kitoljuk megint 7-ig.
2009. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is elmaradt az egy óra bónusz alvás.
2009. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

semennyire.

4 hós a lányom

2009. okt. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10,5 hónapos a babám, az alvásai nagyon kiszámíthatóak. A reggeli ébredéshez képest (7-kor szokott) 2 óra múlva szokott újra álmos lenni. Viszont ma nem altattam el 2 óra múlva, hanem csak 3, így már be is hoztuk :) A délutáni alvás ugyanúgy van, mint eddig, így az estivel se lesz gond.
2009. okt. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán.Én nem tologatok ide-oda."Nézem" az órát és aszerint lesz fürdetés és kaja ahogy szokott.1-2 nap és átszokik,úgy ahogy mi felnőttek is.Sem én ,sem a gyerkőc nem problémázik ilyenen.1 éves
2009. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
semennyire. akkor eszik amikor éhes, azért az órára rápillantok, de ennyi. aludni meg úgyis akkor fog, ha akar. 17 hónapos.
2009. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!