Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a Huggies maxi pelusok?

Milyenek a Huggies maxi pelusok?

Figyelt kérdés
Eddig Liberót használtam, de szertinem a Libero maxi nagyon vastag ebben a nagy melegben, így gondoltam mást próbálok ki. Többen mondták, hogy Huggies is jó, mik a tapasztalataitok?
2008. jún. 27. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Többféle pelenkát használtunk, s használunk most is. Nekünk bevált a Huggies, már újszülöttként is azt adtam rá. A Libero tényleg vastag, most mi sem használjuk, bár lehet, hogy a mérete minket zavar inkább, s nem a babákat. :-)
2008. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ajánlom neked a papers sleep& playt extra vékony, nagyon jó, és nagyon bírja a nedvességet.Mi most azt használjuk. Egész éjszaka alatt nem ázik át neki, és ha reggel tisztába rakom a nunus még akkor is száraz. Most van egy kamillás változat, szerintem megéri mert ténlg tökéletes.
2008. jún. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ismerem a Pampers sleep and play-t, de az a baj vele, hogy nem gumirozott a dereka, nem nagyon szerettem. Az Acitve baby pedig egy katasztrófa :-)
2008. jún. 28. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap vettem Huggies-t, mert akciós és ki akartam próbálni. Mi is Liberót használunk ill. Rossmann-es pelust, én meg vagyok velük elégedve, de tényleg vastagok, ezért kerestem mást. A pampers-t nem szeretem, vettünk a sleep&play-ből is, de én személy szerint alig vártam, hogy elhasználjuk, mert a derekánál, ha az oldalán feküdt kifolyt a pisi és csak két etetés közötti időt bírt. Szóval egy napi tapasztalat alapján azt mondom, hogy nedvszívó képessége megegyezik a Liberoval, csak sokkal véknyabb, jobb a gumírozás a lábánál, nem vágja be a hurkákat és nagyon aranyos Disney minták vannak rajta. Szóltam a férjemnek, hogy hozzon még egy csomaggal.:-)
2008. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, igaz mi még a minit használjuk-de Huggiest.

Mióta megszületett a lányom, most 5 hetes.

Próbáltam én is a pampers sleep...-borzalmas , a tescos lilát az is... (mind kettőből ott van a felbontott -alig hiányos- csomag, de ott is marad).

Maradt a huggies, vékony, 1x-1x folyt ki belőle a nagyon híg kaki (de az mér tényleg híg volt és sok).

Én azt mondom, ez a legjobb pelus.


Egyébként a liberót én is szeretem, de szerintem ez jobb.


A pampers anno a fiamnál sem vált be...

2008. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!