Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen 2-es tápszert eszik a...

Milyen 2-es tápszert eszik a babád, mennyibe kerül és mennyire vagytok vele megelégedve?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Milumil Pepti Plus 2-t. 90%-al 4*450gramm 900ft kb. Csak este eszik már jó ideje és már kell bele egy kanál Sinemil is,mert különben nem eszi.Ígyis sokkal kevesebbet,mint még 7hósan.Nincs gondom vele,de 6hós korától nem igazán szereti a tápszert,de ez olcsó,ezt kap.
2013. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Humana 2-eset eszik, 1825 Ft az 500 gramm. Elégedett vagyok vele, mert szereti a babám és éjjel is alszik. 9 hónapos.
2013. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam eddig.a Milumilt kapta 9honapos koráig amit 6hónapig felírt az orvos receptre azóta nem. Receptre 900ft volt, miután nem írta fel 3000ft ért vettem.

Egy hete váltottunk a dm-es tapszerre szereti a fiam ugyanúgy megeszi ami 1599 ftba kerül.

Maradunk is ennél

2013. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó mi is így vagyunk.EZért tettem fel a kérdést.A milumil elég drága recept nélkül..:(

SZerintem mi is kipróbáljuk a dm-eset.Nemrég vettem neki milumil jó éjtet hát megette de nem vettem észre semmi különösebbet.

A simával is végigalussza az éjszakát ha vacsit 8 körül kap és 9 körül megeszik még 180ml tápszert.

(9 hós)

2013. aug. 3. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:

a müllerben a nestle beba 2-es 600gramm 1000 Ft.

igaz, hogy nem pro és szipiszupi-csilivili, de ha megfelelően és változatosan eszik a babátok, akkor szerintem nem is kellenek ezek a "ngytudású" tápszerek.

egyébként a gyógyszertárban is olcsóbbak szoktak lenni a tápszerek (kiv. ha akcióznak a boltok és kedvezményeket használtok fel :) )

2013. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!