Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet aránylag olcsó és...

Hol lehet aránylag olcsó és jó bébidesszertet és kajcsit venni 4 hó babának?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a legolcsóbb ha te magad készíted el a kajáját, gyümölcsök már nem nagyon vannak, csak alma és banán, de sokmindent kapsz frissen a zöldségek közül. Ha nem akarsz főzőcskézni, akkor tesco, interspár, lidl, penny mindíg tart akciót. Van egy oldal ahol szintén szokott lenni, most desszertnek valót én is rendeltem innen, bookline.hu. Mindíg vannak jó akciók, érdemes nézni az oldalt, hetente minimum.
2009. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsővel egyetértek, annyit fűznék hozzá, hogy most szezonja van a sütőtöknek, abból is sokféle gyümölcs készíthető. Sütőtök-alma, sütőtök-alma-banán, sütőtök-őszibarack (befőtt is lehet), sütőtök-körte, és persze csak sütőtök magában. :)


Alig látszik, hogy imádjuk a sütőtököt, nem? :)))

2009. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Dm-be szoktam venni, mindig egyeztetünk a barátnőimmel, és együtt vásároljuk le a 15 %-oa kuponokat, egy kártyára gyűlik a pont, így nagyon jó árban van. De ami verhetetlen, van szolnokon egy áruház (Zöldker Kft) ahol a desszertek 165.-Ft-ba, a pürék és húsos főzelékek 199.-Ft-ba kerülnek. Nekem ez tutira bejött. Egyébként én vegyesen használok bébiételt és saját készítésű kaját.
2009. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!