Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy 2.5 hónapos...

Létezik, hogy 2.5 hónapos babám most lett igazán hasfájós? Ez bármikor elkezdődhet?

Figyelt kérdés
Mostanában a nap bármely szakában indok nélkül sikítozik, kézben sem nyugszik meg, feszíti magát. Ez lenne az igazi hasfájás?
2009. okt. 24. 16:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Az elmúlt pár napban sütőtököt ettem többször is, lehet ettől hasfájása a Picinek?
2009. okt. 24. 16:46
 2/3 Bea24 ***** válasza:
100%
Az én babám is 2.5 hónapos és ugyanezt éljük át, nap mint nap, születése óta. Már minden lehetséges dolgot kipróbáltam rá, de eddig semmi. :(
2009. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sajnálom :-(

mi is hasfájósak vagyunk születése óta, 4hétig kapott Infacolt, utána abbahagytuk, mert úgy láttuk, hogy amikor azt kapta, akkor még sírósabb lett. Már kezdtünk megnyugodni, mert szinte elmúlt a dolog, csak esténként volt sírós, de olyankor szinte minden baba nyűgösebb.

De az elmúlt 2 hét katasztrófa volt :-( Egyik pillanatban mosolyog és játszik, a másik pillanatban már úgy sikít, mint egy kismalac és feszíti magát. A kezünkben is csak üvölt, semmi sem jó neki...nagyon rossz nézni szegényt :-( Olyan tehetetlen ilyenkor az ember. Visszük mindig levegőre, ott megnyugszik!

2009. okt. 24. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!